Ryggsäck med kraftigt bärsystem för bästa komfort. Har justerbart midjeband och telefonficka på bärselen. Plånboken skyddas mot stöld i en ficka mot ryggen.
Mått och volym: 33x42x17cm - 23 L
| Antal | 1 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 345,00 | 335,00 | 331,00 |
Svart
Ett brett utbud av profilkläder baserat på Basic, Classic & Premium i såväl t-shirt, piké som college och jackor. Produkterna finns i herr-, dam- och juniorstorlekar och i ett mycket brett färgspektra.
| Material | 600D polyester med PVC-beläggning |
| Storlek | 33x42x17 cm |
| Tvättråd | Tvätta för hand |
| Bruttovikt | 0.72 kg |
| Nettovikt | 0.648 kg |
| Netto förpackningsvikt | 13.5 kg |
| Bruttovolym | 0.003 m³ |
| Nettovolym | 0.0156 m³ |
| Förpackningsvolym | 0.07236 m³ |
| Bruttovikt förpackning | 15 kg |
| Förpackning | 20 PCS |
| Ursprungsland | CN |
| Förpackning | 1 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo | 788 st |
| Lagersaldo inkommande 20260813 | 5000 st |
Här kan du fråga efter en offert på produkten.
Ange antal och om du vill ha med tryck så ange även hur du vill ha det tryckt.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 273,00 kr
Från 273,00 kr
Från 58,00 kr
Från 92,00 kr
Från 212,00 kr
Från 68,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |