Laptopryggsäck i 16 oz. återvunnen canvas perfekt för daglig pendling. Djupt vertikalt frontfack och ett rymligt huvudfack med ett 15" laptopfack. 2% av intäkterna för varje såld Impact-produkt kommer att doneras till Water.org. 60% återvunnen bomull och 40% återvunnen polyester. Foder i 150D återvunnen polyester.
Till digitalt produktpass »
5.74 KG
| Antal | 1 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 603,00 | 587,00 | 571,00 | 555,00 | 545,00 | 534,00 |
Svart
Hög kvalitet till ett bra pris med CSR i fokus. De senaste trenderna med våra basprodukter som grund. Innefattar produkter inom 12 produktgrupper. Varje vecka släpper vi nyheter under XDCOLLECTION
| Storlek | 30 x 12.5 x 46 cm |
| Vikt | 636g |
| Tryckyta | 120 x 150 mm |
| Material | Återvunnen bomull,PU |
| Ursprungsland | CHN |
| Product Compliance | Denna produkt med XD Aware? bör kontrolleras på äktheten för varje leverans, Fritt från klorparaffiner med medellång eller kort kolkedja, Överensstämmelse med direktiv om ftalatinnehåll, Överensstämmelse med PAH-halter i REACH och ZEK 01-4-08, Överensstämmelse med kadmiumdirektivet 91/338/EC, Överensstämmelse med direktiv 2002/61/EC om användning av azofärgämnen, Överensstämmelse med USA:s regler om blyhalter |
| Spårbarhet | AWARE Physical |
| GPSR-Information | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us product@xdconnects.com |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 2270 |
Här kan du fråga efter en offert på produkten.
Ange antal och om du vill ha med tryck så ange även hur du vill ha det tryckt.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 122,00 kr
Från 118,00 kr
Från 744,00 kr
Från 331,00 kr
Från 589,00 kr
Från 132,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |