Weekendbag i återvunnen bomull och återvunnen polyester (70%/30%) med foder i 210D RPET-polyester. Den har en ficka framtill, en bakficka med dragkedja, en avtagbar och justerbar axelrem och vadderad botten. Trolleyhållare på baksidan.
Svart
Solo midocean är en av Europas ledande grossister av profilprodukter. Med eget tryckeri levererar de snabbt och enkelt färdigmärkta produkter och gör vardagen lite enklare.
| Förpackningsmått | 0.600 x 0.400 x 0.300 M |
| Längd | 60 cm |
| Bredd | 29 cm |
| Höjd | 22 cm |
| Grossvikt | 0.5 kg |
| Nettovikt | 0.49 kg |
| Volym | 0.072 M3 |
| Material | Återvunnen Bomull |
| EAN | 8719941075245 |
| Ursprungsland | CN |
| Ytterkartong (antal) | 30 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 4617 |
Här kan du fråga efter en offert på produkten.
Ange antal och om du vill ha med tryck så ange även hur du vill ha det tryckt.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 483,00 kr
Från 462,00 kr
Från 172,00 kr
Från 294,00 kr
Från 355,00 kr
Från 398,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |