Weekend- eller träningsväska i RPET-filtväska för med dragkedja på framsidan, handtag av canvas och avtagbar justerbar axelrem.
Stengrå
Solo midocean är en av Europas ledande grossister av profilprodukter. Med eget tryckeri levererar de snabbt och enkelt färdigmärkta produkter och gör vardagen lite enklare.
| Förpackningsmått | 0.500 x 0.400 x 0.500 M |
| Längd | 50 cm |
| Bredd | 24 cm |
| Höjd | 28 cm |
| Grossvikt | 0.525 kg |
| Nettovikt | 0.451 kg |
| Volym | 0.100 M3 |
| Material | RPET |
| EAN | 8719941056374 |
| Ursprungsland | CN |
| Ytterkartong (antal) | 20 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande |
Här kan du fråga efter en offert på produkten.
Ange antal och om du vill ha med tryck så ange även hur du vill ha det tryckt.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 639,00 kr
Från 744,00 kr
Från 312,00 kr
Från 483,00 kr
Från 134,00 kr
Från 365,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |