Swiss Peak AWARE kylryggsäck har en stor öppning för enkel i-och urpackning av mat och dryck. Blixtlåsförsett fack upptill för småsaker. Med plats för upp till 6 flaskor eller 25 burkar. Med AWARE spårämne som bevisar användandet av återvunnet material. 2% av intäkterna för varje såld Impact-produkt kommer att doneras till Water.org. Utsida i 100% återvunnen polyester. Foder i PEVA.
Till digitalt produktpass »
4 KG
| Antal | 1 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 437,00 | 426,00 | 414,00 | 402,00 | 395,00 | 387,00 |
Svart
Ett premium varumärke som andas friluftsliv. Designade produkter för en aktiv livsstil.
| Storlek | 30 x 15 x 43 cm |
| Vikt | 425g |
| Tryckyta | 120 x 150 mm |
| Material | rPET,PEVA |
| Ursprungsland | CHN |
| Product Compliance | Överensstämmelse med direktiv 2002/61/EC om användning av azofärgämnen, Fritt från klorparaffiner med medellång eller kort kolkedja, Överensstämmelse med direktiv om ftalatinnehåll, Överensstämmelse med PAH-halter i REACH och ZEK 01-4-08, Överensstämmelse med USA:s regler om blyhalter, Överensstämmelse med direktiv 1935/2004/EC & 2020/1245 om livsmedelssäkerhet, Överensstämmelse med kadmiumdirektivet 91/338/EC |
| Spårbarhet | AWARE Physical |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Information | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us product@xdconnects.com |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 2958 |
Här kan du fråga efter en offert på produkten.
Ange antal och om du vill ha med tryck så ange även hur du vill ha det tryckt.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 397,00 kr
Från 158,00 kr
Från 198,00 kr
Från 298,00 kr
Från 132,00 kr
Från 418,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |