Vi presenterar ?Liam? ? din nya laptopmessenger-väska. Tillverkad av återvunnet RPET-material kombinerar den modern design med praktisk vardagsanvändning. Bär din teknik och dina nödvändigheter med självförtroende.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 404,00 | 396,00 | 388,00 | 380,00 | 351,00 | 326,00 | 310,00 | 305,00 | 300,00 | 295,00 |
Svart
I detta väldigt breda sortimentet hittar du bland annat pennor, kassar, sportflaskor, giveaways och mycket mer av hög kvalité.
Våra produkter är noga utvalda och testade av våra produktspecialister. Ett brett urval av trycktekniker är en av våra främsta kvaliteter och vi uppdaterar och utökar hela tiden vår maskinpark.
Vi är för tillfället specialiserade inom inte mindre än 9 olika trycktekniker.
| Material | R-PET |
| Bredd | 100mm |
| Längd | 400mm |
| Höjd | 290mm |
| Vikt | 440g |
| Volym | 12000cm³ |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | Amfori BSCI |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT95285.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 490mm x 330mm x 480mm |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 95285-N0002 | 1239 st |
Här kan du fråga efter en offert på produkten.
Ange antal och om du vill ha med tryck så ange även hur du vill ha det tryckt.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 118,00 kr
Från 436,00 kr
Från 397,00 kr
Från 500,00 kr
Från 335,00 kr
Från 778,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |