Ett stilrent laptop fodral som skyddar din dator från stötar och väta. Tillverkad i ett lätt, vattenavvisande nubuck-PU tyg med elegant matt utsida samt insida i lätt syntetväv. Passar datorer vars totala storlek är 14 tum, tänk på att måtten för displayen inte är samma som måtten för hela datorn.
• Vattenavvisande
• Mjukt PU-material
• Dragkedjor av hög kvalitet
• Snygg och minimalistisk design
• Passar de flesta laptops med upp till 14" skärm
2.32 KG
| Antal | 1 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 270,00 | 263,00 | 256,00 | 249,00 | 244,00 | 239,00 |
Greige
Vinga fokuserar på smarta och snygga produkter för hem och friluftsliv. Design, funktionalitet och miljö är vad som styr processen att ta fram nya produkter och gåvor för anställda och kunder på företag. Produkterna kommer alltid fint förpackade. Vinga skapar minnen!
| Storlek | 34 x 23.5 x 2.5 cm |
| Vikt | 275g |
| Tryckyta | 150 x 100 mm |
| Material | Polyester,Polyester |
| Ursprungsland | CHN |
| Product Compliance | Överensstämmelse med direktiv 2002/61/EC om användning av azofärgämnen, Överensstämmelse med kadmiumdirektivet 91/338/EC, Överensstämmelse med USA:s regler om blyhalter, Överensstämmelse med PAH-halter i REACH och ZEK 01-4-08, Överensstämmelse med direktiv om ftalatinnehåll, Fritt från klorparaffiner med medellång eller kort kolkedja |
| Social Compliance | SMETA |
| GPSR-Information | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us, https://vinga.com/eu/Contact product@xdconnects.com, info@vinga.com |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 768 |
Här kan du fråga efter en offert på produkten.
Ange antal och om du vill ha med tryck så ange även hur du vill ha det tryckt.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 118,00 kr
Från 397,00 kr
Från 335,00 kr
Från 500,00 kr
Från 436,00 kr
Från 618,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |