Laptopfodral i kork 14 tum med magnetisk stängning. Ta med dig din bärbara dator eller surfplatta i den här skyddande fodralet. En fantastisk hållbar kontorsvara eftersom kork är ett mycket hållbart material. Den har ett naturligt utseende och en mjuk känsla på grund av korkmaterialet.
Beige
Solo midocean är en av Europas ledande grossister av profilprodukter. Med eget tryckeri levererar de snabbt och enkelt färdigmärkta produkter och gör vardagen lite enklare.
| Förpackningsmått | 0.320 x 0.275 x 0.400 M |
| Längd | 37 cm |
| Bredd | 26 cm |
| Grossvikt | 0.16 kg |
| Nettovikt | 0.154 kg |
| Volym | 0.035 M3 |
| Material | Kork |
| EAN | 8719941056268 |
| Ursprungsland | CN |
| Ytterkartong (antal) | 50 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande |
Här kan du fråga efter en offert på produkten.
Ange antal och om du vill ha med tryck så ange även hur du vill ha det tryckt.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 118,00 kr
Från 397,00 kr
Från 335,00 kr
Från 500,00 kr
Från 436,00 kr
Från 778,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |