En ren och minimalistiskt designad datorväska. Den är utrustad med ett vadderat huvudfack med SBS dragkedja samt utanpå ficka även den med SBS dragkedja. Väskan har robusta bärhandtag. Mått & volym: 36x26x3cm - 3L
| Antal | 1 | 100 | 300 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 139,00 | 129,00 | 118,00 |
Gråmelerad
Ett brett utbud av profilkläder baserat på Basic, Classic & Premium i såväl t-shirt, piké som college och jackor. Produkterna finns i herr-, dam- och juniorstorlekar och i ett mycket brett färgspektra.
| Material | 600D Polyester/TPE backing. Foder: 100% Polyester |
| Storlek | 36x26x3 cm |
| Tvättråd | Tvätta för hand |
| Bruttovikt | 0.172 kg |
| Nettovikt | 0.1548 kg |
| Netto förpackningsvikt | 9.27 kg |
| Bruttovolym | 0.0031 m³ |
| Nettovolym | 0.0028 m³ |
| Förpackningsvolym | 0.09504 m³ |
| Bruttovikt förpackning | 10.3 kg |
| Förpackning | 60 PCS |
| Ursprungsland | CN |
| Förpackning | 1 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo | 454 st |
Här kan du fråga efter en offert på produkten.
Ange antal och om du vill ha med tryck så ange även hur du vill ha det tryckt.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 273,00 kr
Från 273,00 kr
Från 58,00 kr
Från 92,00 kr
Från 212,00 kr
Från 68,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |