Rush Marathon Shorts W

Rush Marathon Shorts W

Art.nr. 1907397-999000
Minsta antal: 1 st

Rush Marathon Shorts är lätta shorts gjorda i ett vävt funktionsmaterial med bra fukttransport och har slitsar i sidorna för ökad rörelsefrihet. Passar perfekt för exponering av klubb-, sponsor- och företagsloggor. Benlängd: 6 cm (storlek M).

Pristabell

Antal 1
Pris/st 280,00

Produktfärg

Black

Antal

Storlekar Antal
XS
S
M
L
XL
XXL

Totalt pris kr


Prisspecifikation




Craft

Craft är en produkt av svett och slit, av snö och regn, av förluster och segrar och av euforin som upplevs när gränser förflyttas. I fyra årtionden har Craft levererat optimal prestation genom funktionella idrottskläder. Nästan lika länge har dom varit en del av den professionella idrottsvärlden. Deras kunskap om hur ett tränings- och tävlingsplagg ska designas för att erbjuda optimal funktion kommer till stor del från ett långt och givande samarbete med elitidrottare över hela världen.


Visa samtliga produkter från Craft
Dam/Herr Dam
Skötselråd Normal maskintvätt vid grader 40, Blekning är inte tillåtet, Torktumla ej, Strykning. Högsta tillåtna temperatur 110 grader, Ej kemtvätt, Tvätt med liknande färger, Använd inte mjukgörande medel, WashInsideOut, RemovePromptlyFromWasher, Stryk ejDirectlyOnPrintEmbroideryBadges
Leveranstid 2-3 arbetsdagar
Prisinformation Alla priser är SEK exkl. moms.
XS 74 st
S 394 st
M 309 st
L 199 st
XL 128 st
XXL 124 st

Be om offert

Här kan du fråga efter en offert på produkten.
Ange antal och om du vill ha med tryck så ange även hur du vill ha det tryckt.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.



Liknande produkter

Craft
ADV Unify FZ Hood M
ADV Unify FZ Hood M

Från 760,00 kr

Craft
ADV Unify Jacket M
ADV Unify Jacket M

Från 760,00 kr