Praktisk verktygssats med 21 delar som presenteras i ett naturligt bambufodral. Den perfekta presenten till en gör-det-själv-man eller amatörsnickare. Den här användbara lådan innehåller alla viktiga verktyg som man bör ha i sitt hem om det behövs reparationer eller små projekt. Den innehåller 3 skruvmejslar, 10 bitar i hållare, 3 slitsade storlekar, 3 Torx-storlekar och 1 adapter, 4 hylsor, 1 st skärare, 1 handtag och 1 kontaktdon. Bambu är en naturprodukt, det kan förekomma små variationer i färg vilket kan påverka det slutliga märkresultatet. Boxens storlek 19,5x11,8x3 cm. FSC®-certified | FSC 100%, N5.7, FSC-C213206
Trä
Solo midocean är en av Europas ledande grossister av profilprodukter. Med eget tryckeri levererar de snabbt och enkelt färdigmärkta produkter och gör vardagen lite enklare.
| Förpackningsmått | 0.395 x 0.265 x 0.210 M |
| Längd | 19.5 cm |
| Bredd | 11.8 cm |
| Höjd | 3 cm |
| Grossvikt | 0.7 kg |
| Nettovikt | 0.62 kg |
| Volym | 0.022 M3 |
| Material | Bambu |
| EAN | 8719941056831 |
| Ursprungsland | CN |
| Ytterkartong (antal) | 20 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 4748 |
Här kan du fråga efter en offert på produkten.
Ange antal och om du vill ha med tryck så ange även hur du vill ha det tryckt.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 19,35 kr
Från 5,49 kr
Från 5,49 kr
Från 16,95 kr
Från 5,49 kr
Från 29,40 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |