USB hub med hölje tillverkat av 100% RCS standard återvunnen ABS plast. RCS (Recycled Claim Standard) certifiering säkerställer en helt certifierad leveranskedja av de återvunna materialen. Med 3 USB A 2.0 portar och 1 type C port. Huben har en integrerad 8,5 cm kabel från 100% RCS certifierad återvunnen TPE. Totalt återvunnet innehåll: 50% baserat på total produktvikt. Med dubbel input för att passa både för type C och USB A datorer. Produkt och accessoarer är 100% PVC-fria.
0.75 KG
| Antal | 1 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 1500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 136,00 | 132,00 | 128,00 | 125,00 | 122,00 | 120,00 |
Svart
Hög kvalitet till ett bra pris med CSR i fokus. De senaste trenderna med våra basprodukter som grund. Innefattar produkter inom 12 produktgrupper. Varje vecka släpper vi nyheter under XDCOLLECTION
| Storlek | 2.8 x 1.1 x 8.5 cm |
| Vikt | 25g |
| Tryckyta | 70 x 15 mm |
| Material | Återvunnen ABS,Återvunnen TPE |
| Ursprungsland | CHN |
| Product Compliance | Överensstämmelse med direktiv 2014/30/EU om elektromagnetisk kompatibilitet, Överensstämmelse med direktiv 2011/65/EC & 2015/863 om begränsning av användningen av vissa farliga ämnen, Överensstämmelse med PAH-halter i REACH och ZEK 01-4-08, Överensstämmelse med direktiv om ftalatinnehåll, Fritt från klorparaffiner med medellång eller kort kolkedja, Certifikat för Recycled Claim Standard |
| Spårbarhet | RCS Blended |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Information | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us product@xdconnects.com |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 3296 |
Här kan du fråga efter en offert på produkten.
Ange antal och om du vill ha med tryck så ange även hur du vill ha det tryckt.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 44,20 kr
Från 17,35 kr
Från 55,50 kr
Från 55,00 kr
Från 104,00 kr
Från 88,50 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |