Digitalkamera med LCD-skärm. Enkellins med F2.4-objektiv, 2,0-tums LCD, fotoupplösning upp till 12 MP och FHD-video. Inkluderar 4 MB RAM-minne, USB-C-kabel och inbyggt 300 mAh-batteri. Inget S
Beige
Solo midocean är en av Europas ledande grossister av profilprodukter. Med eget tryckeri levererar de snabbt och enkelt färdigmärkta produkter och gör vardagen lite enklare.
| Förpackningsmått | 0.226 x 0.330 x 0.296 M |
| Längd | 8.8 cm |
| Bredd | 6 cm |
| Höjd | 3.2 cm |
| Grossvikt | 0.15 kg |
| Nettovikt | 0.14 kg |
| Volym | 0.022 M3 |
| Material | Plastic |
| EAN | 8719941095540 |
| Ursprungsland | CN |
| Ytterkartong (antal) | 30 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | |
| 20260602 | 2750 |
Här kan du fråga efter en offert på produkten.
Ange antal och om du vill ha med tryck så ange även hur du vill ha det tryckt.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 19,35 kr
Från 16,95 kr
Från 5,49 kr
Från 5,49 kr
Från 5,49 kr
Från 29,40 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |