Ergonomiskt Laptopställ för kontoret/hemmakontoret.
Få en mer ergonomisk arbetsställning i din arbetsmiljö genom att höja och vinkla datorn till en mer ergonomisk arbetsställning. Datorn får även bättre luftcirkulation och kyls ner effektivare vilket ger längre batteritid.
Justerbar vinkel i 6 steg, tillverkad i tålig aluminium och har anti-glidytor för extra stabilitet.
Portabel, fälls enkelt ihop till en kompakt storlek och får plats i datorväskan. Det medföljer en förvaringspåse i microfiber.
| Antal | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 197,00 | 188,00 | 176,00 |
C TWO har allt inom elektronik och kännetecknas av sin service, innovation, design och kvalitet.
| Material | Aluminium |
| Vikt | 272g |
| Storlek | 240x44x166mm |
| Tryckyta | 12x8, 7x40mm gravyr |
| Förpackning | 100 st |
| Certifikat | Reach |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Här kan du fråga efter en offert på produkten.
Ange antal och om du vill ha med tryck så ange även hur du vill ha det tryckt.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 190,00 kr
Från 56,50 kr
Från 130,00 kr
Från 26,15 kr
Från 122,00 kr
Från 35,40 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |