Öka din produktivitet med vår 6-knapps 2.4G R-ABS trådlösa mus! Precision möter stil i en elegant design. Släpp lös hållbar effektivitet till hands.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 187,00 | 182,00 | 178,00 | 167,00 | 160,00 | 154,00 | 148,00 | 137,00 | 135,00 | 133,00 |
Svart
I detta väldigt breda sortimentet hittar du bland annat pennor, kassar, sportflaskor, giveaways och mycket mer av hög kvalité.
Våra produkter är noga utvalda och testade av våra produktspecialister. Ett brett urval av trycktekniker är en av våra främsta kvaliteter och vi uppdaterar och utökar hela tiden vår maskinpark.
Vi är för tillfället specialiserade inom inte mindre än 9 olika trycktekniker.
| Material | R-ABS |
| Bredd | 70mm |
| Längd | 108mm |
| Höjd | 40mm |
| Vikt | 74g |
| Ursprungsland | China |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT95654.pdf |
| Farligt gods | Ja |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 530mm x 280mm x 440mm |
| Effekt | 500 |
| Input | 5V |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 95654-N0002 | 505 st |
Här kan du fråga efter en offert på produkten.
Ange antal och om du vill ha med tryck så ange även hur du vill ha det tryckt.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 92,00 kr
Från 130,00 kr
Från 79,00 kr
Från 74,50 kr
Från 15,95 kr
Från 18,95 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |