Vakuum flaska/termos i rostfritt stål- och bambu med dubbelvägg. Flaskan har en LED-touchskärm med termometer inbyggd i locket, så att ser tempraturen på innehållet. Det har också en thesil inuti, så du kan göra en ny kopp tee med din favorit smak. 1 utbytbart CR2032-batteri ingår. Kapacitet på 480 ml. Läckagefri. Bambu är ett naturligt material, så det kan finnas små variationer i färg och storlek per artikel, vilket kan påverka det slutliga märkresultatet.
Trä
Solo midocean är en av Europas ledande grossister av profilprodukter. Med eget tryckeri levererar de snabbt och enkelt färdigmärkta produkter och gör vardagen lite enklare.
| Förpackningsmått | 0.375 x 0.375 x 0.270 M |
| Bredd | 6.4 cm |
| Höjd | 23.5 cm |
| Grossvikt | 0.44 kg |
| Nettovikt | 0.346 kg |
| Volym | 0.038 M3 |
| Material | Rostfritt Stål |
| EAN | 8719941054448 |
| Ursprungsland | CN |
| Ytterkartong (antal) | 25 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 5354 |
Här kan du fråga efter en offert på produkten.
Ange antal och om du vill ha med tryck så ange även hur du vill ha det tryckt.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 19,35 kr
Från 5,49 kr
Från 16,95 kr
Från 5,49 kr
Från 5,49 kr
Från 29,40 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |