Isolerande vakuumflaska med dubbelvägg i rostfritt stål för både varma och kalla drycker. Den har en LED termometer inbyggd i toppen av locket med touchdisplay och teasil inuti. 1 CR2032 batteri ingår. Läckagesäker. Kapacitet: 450 ml. Läckagefritt.
Svart
Solo midocean är en av Europas ledande grossister av profilprodukter. Med eget tryckeri levererar de snabbt och enkelt färdigmärkta produkter och gör vardagen lite enklare.
| Förpackningsmått | 0.370 x 0.370 x 0.500 M |
| Bredd | 6 cm |
| Höjd | 23 cm |
| Grossvikt | 0.32 kg |
| Nettovikt | 0.267 kg |
| Volym | 0.068 M3 |
| Material | Rostfritt Stål |
| EAN | 8719941045248 |
| Ursprungsland | CN |
| Ytterkartong (antal) | 50 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande |
Här kan du fråga efter en offert på produkten.
Ange antal och om du vill ha med tryck så ange även hur du vill ha det tryckt.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 19,35 kr
Från 16,95 kr
Från 5,49 kr
Från 45,85 kr
Från 3,82 kr
Från 22,25 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |