Mät den dagliga vätskebalansen med den här smarta designade 600ml Ukiyo vattenflaska i borosilikatglas. Vattendroppen på locket blir större för varje gång du fyller på flaskan och vrider om flaskhalsen, så du håller lätt koll på hur många flaskor du har druckit. Flaskan (ej locket) kan diskas i maskin. Läckagesäker. Registrerad design®
• Tillverkad av hållbart borosilikatglas
• Med silikonhylsa
• Volym 600ml
• Kraft presentkartong
1.44 KG
| Antal | 1 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 1500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 146,00 | 142,00 | 138,00 | 134,00 | 132,00 | 129,00 |
Brun
UKIYO är ett home-deco varumärke med inspiration från Japan vars signum är minimalistisk design för alla utrymmen hemma. Organiska former, naturliga material och mjuka, dämpade färger med lekfulla kontraster karaktäriserar den omsorgsfullt sammansatta kollektionen.
| Storlek | 5.5 x 23.5 x ø 7 cm |
| Vikt | 384g |
| Tryckyta | 25 x 90 mm |
| Material | Glas,Silikon |
| Ursprungsland | CHN |
| Product Compliance | Bisfenol A-fria material används, Fritt från klorparaffiner med medellång eller kort kolkedja, Överensstämmelse med direktiv om ftalatinnehåll, Överensstämmelse med tyska livsmedelslagstiftningen |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Information | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us product@xdconnects.com |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 201 |
Här kan du fråga efter en offert på produkten.
Ange antal och om du vill ha med tryck så ange även hur du vill ha det tryckt.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 19,35 kr
Från 29,40 kr
Från 17,95 kr
Från 16,30 kr
Från 68,50 kr
Från 15,20 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |