Pickleball-paddel set med 2 träracketar och 1 boll i RPET nätfodral med dragsko.
Svart
Solo midocean är en av Europas ledande grossister av profilprodukter. Med eget tryckeri levererar de snabbt och enkelt färdigmärkta produkter och gör vardagen lite enklare.
| Förpackningsmått | 0.430 x 0.360 x 0.340 M |
| Längd | 40 cm |
| Bredd | 19.2 cm |
| Grossvikt | 0.625 kg |
| Nettovikt | 0.575 kg |
| Volym | 0.053 M3 |
| Material | MDF |
| EAN | 8719941086890 |
| Ursprungsland | CN |
| Ytterkartong (antal) | 20 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande |
Här kan du fråga efter en offert på produkten.
Ange antal och om du vill ha med tryck så ange även hur du vill ha det tryckt.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 589,00 kr
Från 19,35 kr
Från 16,95 kr
Från 5,49 kr
Från 45,85 kr
Från 3,82 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |