En väska som fungerar som en ryggsäck för padel och en mängd andra användningsområden. Handtag på ovansidan och framsidan. Axelremmar med två D-ringar som har en rem över bröstet för extra stabilitet när du är på resande fot. Två stora sidofickor med dragkedja, en isolerad - perfekt för kalla drycker och mat. I detta isolerade sidofack får padelracket bäst skydd ( är för att skummet i racket inte skall bli för varmt). Stor u-formad dragkedja för enkel åtkomst och snabb packning. Ett ventilerat sko/handduksfack. Toppficka med dragkedja med nyckelkrok. En dold säkerhetsficka bakom axelremmarna och en stor sidoficka i mesh. Inkluderar även reflekterande detaljer. Mått och volym: 54x28x34cm - 53L
| Antal | 1 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 612,00 | 598,00 | 589,00 |
Svart
Ett brett utbud av profilkläder baserat på Basic, Classic & Premium i såväl t-shirt, piké som college och jackor. Produkterna finns i herr-, dam- och juniorstorlekar och i ett mycket brett färgspektra.
| Material | 100% polyester med PU-stöd och PU-beläggning |
| Storlek | 34x56x28 cm |
| Bruttovikt | 0.957 kg |
| Nettovikt | 0.8613 kg |
| Netto förpackningsvikt | 6.03 kg |
| Bruttovolym | 0.01149 m³ |
| Nettovolym | 0.0103 m³ |
| Förpackningsvolym | 0.0864 m³ |
| Bruttovikt förpackning | 6.7 kg |
| Förpackning | 7 PCS |
| Ursprungsland | CN |
| Förpackning | 1 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo | 106 st |
Här kan du fråga efter en offert på produkten.
Ange antal och om du vill ha med tryck så ange även hur du vill ha det tryckt.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 273,00 kr
Från 273,00 kr
Från 92,00 kr
Från 58,00 kr
Från 212,00 kr
Från 68,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |