Bygg din nestlåda själv. Denna låda i sju delar kan enkelt monteras själv utan verktyg. Tillverkad i MDF och kommer i en presentförpackning
| Antal | 15 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 49,95 | 49,15 | 48,60 | 47,60 | 46,80 | 46,20 | 45,40 | 44,60 | 44,20 | 43,40 |
Brun
I detta väldigt breda sortimentet hittar du bland annat pennor, kassar, sportflaskor, giveaways och mycket mer av hög kvalité.
Våra produkter är noga utvalda och testade av våra produktspecialister. Ett brett urval av trycktekniker är en av våra främsta kvaliteter och vi uppdaterar och utökar hela tiden vår maskinpark.
Vi är för tillfället specialiserade inom inte mindre än 9 olika trycktekniker.
| Material | MDF wood |
| Bredd | 121mm |
| Längd | 142mm |
| Höjd | 175mm |
| Vikt | 265g |
| Ursprungsland | China |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 615mm x 360mm x 185mm |
| GPSR-Information | On the giftbox |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 94550-N0093 | 1176 st |
Här kan du fråga efter en offert på produkten.
Ange antal och om du vill ha med tryck så ange även hur du vill ha det tryckt.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 364,00 kr
Från 23,65 kr
Från 24,85 kr
Från 13,65 kr
Från 124,00 kr
Från 38,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |