Kubb är en svensk kastlek som snabbt har blivit populär och spridit sig över världen. Ett perfekt sätt att spendera en sommardag på tillsammans med vänner. Målet är att fälla motståndarlagets kubbar från några meters avstånd med hjälp av kastpinnarna. Använd hörnpinnarna för att markera spelplanen och spelet kan börja! Setet inkluderar en kung, 6 kastpinnar, 10 kubbar och 4 hörnpinnar. Tillverkade av furu (kung och kubbar) och eukalyptusträ (kastpinnar och hörnpinnar). Förvaringsfodral i bomull medföljer.
3.9 KG
| Antal | 1 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 372,00 | 362,00 | 352,00 | 342,00 | 336,00 | 329,00 |
Brun
Hög kvalitet till ett bra pris med CSR i fokus. De senaste trenderna med våra basprodukter som grund. Innefattar produkter inom 12 produktgrupper. Varje vecka släpper vi nyheter under XDCOLLECTION
| Storlek | 32.5 x 34 x 1 cm |
| Vikt | 1700g |
| Tryckyta | 230 x 230 mm |
| Material | Trä |
| Ursprungsland | CHN |
| Product Compliance | Fritt från klorparaffiner med medellång eller kort kolkedja, Överensstämmelse med direktiv om ftalatinnehåll, Överensstämmelse med direktiven 71-1,71-2 och 71-3 om materiella anläggningstillgångar, Överensstämmelse med direktiv 1999/51/EC om PCP-halter, Förordning (EU) 2023/1115 EU:s förordning om avskogningsfri miljö |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Information | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us product@xdconnects.com |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 1976 |
| Nästa Leverans : 2026-06-02 | 2704 |
Här kan du fråga efter en offert på produkten.
Ange antal och om du vill ha med tryck så ange även hur du vill ha det tryckt.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 364,00 kr
Från 23,65 kr
Från 24,85 kr
Från 13,65 kr
Från 124,00 kr
Från 38,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |