Lyxig reseplånbok med RFID-skydd för säker förvaring av resedokument som pass, biljetter och pengar. 4 kortfack, en penn-loop samt plats för din mobil. Tillverkad av RCS (Recycled Claim Standard) certifierade återvunna material. RCS certifiering säkerställer en helt certifierad leveranskedja av de återvunna materialen. Tillverkad av RCS certifierad återvunnen PU. Totalt återvunnet innehåll: 21% är baserat på total produktvikt. PVC-fri.
1.17 KG
| Antal | 1 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 1500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 346,00 | 337,00 | 327,00 | 318,00 | 312,00 | 306,00 |
Svart
Ett premium varumärke som andas friluftsliv. Designade produkter för en aktiv livsstil.
| Storlek | 22.7 x 13.9 x 2 cm |
| Vikt | 220g |
| Tryckyta | 90 x 120 mm |
| Material | PU |
| Ursprungsland | CHN |
| Product Compliance | Överensstämmelse med direktiv 2002/61/EC om användning av azofärgämnen, Överensstämmelse med kadmiumdirektivet 91/338/EC, Överensstämmelse med USA:s regler om blyhalter, Överensstämmelse med PAH-halter i REACH och ZEK 01-4-08, Överensstämmelse med direktiv om ftalatinnehåll, Fritt från klorparaffiner med medellång eller kort kolkedja |
| Spårbarhet | RCS Blended |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Information | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us product@xdconnects.com |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 2478 |
Här kan du fråga efter en offert på produkten.
Ange antal och om du vill ha med tryck så ange även hur du vill ha det tryckt.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 109,00 kr
Från 30,10 kr
Från 59,00 kr
Från 120,00 kr
Från 267,00 kr
Från 879,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |