Säkerhetsband med inbyggd LED som enkelt kan spännas fast på armen. Spring säkert och upplyst.
0.39 KG
| Antal | 15 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 1500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 57,00 | 55,00 | 54,00 | 52,00 | 51,00 | 50,00 |
Vit
Hög kvalitet till ett bra pris med CSR i fokus. De senaste trenderna med våra basprodukter som grund. Innefattar produkter inom 12 produktgrupper. Varje vecka släpper vi nyheter under XDCOLLECTION
| Storlek | 5.4 x 1 x 22.2 cm |
| Vikt | 45g |
| Tryckyta | 10 x 13 mm |
| Material | TPU,Polyester |
| Ursprungsland | CHN |
| Product Compliance | Fritt från klorparaffiner med medellång eller kort kolkedja, Överensstämmelse med SVHC-direktivet 1907/2006/EC, Överensstämmelse med PAH-halter i REACH och ZEK 01-4-08, Säkerhetsdatablad finns, Överensstämmelse med direktiv 2011/65/EC & 2015/863 om begränsning av användningen av vissa farliga ämnen, Överensstämmelse med direktiv 2014/30/EU om elektromagnetisk kompatibilitet, Överensstämmelse med batteridirektivet 2006/66EC |
| Social Compliance | BSCI |
| Information | true |
| GPSR-Information | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us product@xdconnects.com |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 13476 |
Här kan du fråga efter en offert på produkten.
Ange antal och om du vill ha med tryck så ange även hur du vill ha det tryckt.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 5,49 kr
Från 14,10 kr
Från 12,90 kr
Från 8,74 kr
Från 10,25 kr
Från 11,10 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |