Mugg i stengods med sked. Koppen rymmer 300 ml och har en särskild beläggning för sublimeringstryck. Med sublimeringstryck kan du trycka bildmotiv som tål maskindisk runt hela muggen. Levereras i vit presentkartong.
Vit
Solo midocean är en av Europas ledande grossister av profilprodukter. Med eget tryckeri levererar de snabbt och enkelt färdigmärkta produkter och gör vardagen lite enklare.
| Förpackningsmått | 0.510 x 0.255 x 0.260 M |
| Bredd | 8.6 cm |
| Höjd | 12 cm |
| Grossvikt | 0.379 kg |
| Nettovikt | 0.316 kg |
| Volym | 0.034 M3 |
| Material | Keramik Stengods |
| EAN | 8719941006720 |
| Ursprungsland | CN |
| Ytterkartong (antal) | 20 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 2682 |
| 20260630 | 5000 |
Här kan du fråga efter en offert på produkten.
Ange antal och om du vill ha med tryck så ange även hur du vill ha det tryckt.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 19,35 kr
Från 45,85 kr
Från 5,49 kr
Från 14,10 kr
Från 9,07 kr
Från 80,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |