Keramikmuggen har en fräsch design med en matt finish på utsidan och färgaccent på insidan. Tål maskindisk enligt EN12875-1 (minst 125 tvättcykler) för alla dekorationsmetoder. Levereras i kraft giftbox. Volym: 300ml.
0.52 KG
| Antal | 15 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 1500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 62,00 | 61,00 | 59,00 | 57,00 | 56,00 | 55,00 |
Blå
Hög kvalitet till ett bra pris med CSR i fokus. De senaste trenderna med våra basprodukter som grund. Innefattar produkter inom 12 produktgrupper. Varje vecka släpper vi nyheter under XDCOLLECTION
| Storlek | 8.5 x ø 6.8 cm |
| Vikt | 304g |
| Tryckyta | 25 x 60 mm |
| Material | Keramik |
| Ursprungsland | CHN |
| Product Compliance | Överensstämmelse med direktiv 1935/2004/EC & 2020/1245 om livsmedelssäkerhet |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Information | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us product@xdconnects.com |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 9152 |
Här kan du fråga efter en offert på produkten.
Ange antal och om du vill ha med tryck så ange även hur du vill ha det tryckt.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 20,40 kr
Från 43,50 kr
Från 35,60 kr
Från 28,20 kr
Från 46,80 kr
Från 34,15 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |