Denna keramikmugg gör sig bra överallt! Muggen har en glansig finish på insidan och en matt finish på utsidan. Tål maskindisk enligt EN12875-1 (minst 125 tvättcykler) för alla dekorationsmetoder. Levereras i giftbox. Volym: 300ml.
0.48 KG
Svart
Hög kvalitet till ett bra pris med CSR i fokus. De senaste trenderna med våra basprodukter som grund. Innefattar produkter inom 12 produktgrupper. Varje vecka släpper vi nyheter under XDCOLLECTION
| Storlek | 8.4 x 6.6 x 8.9 x ø 8.4 cm |
| Vikt | 276g |
| Tryckyta | 120 x 50 mm |
| Material | Keramik |
| Ursprungsland | CHN |
| Product Compliance | Överensstämmelse med tyska livsmedelslagstiftningen, Överensstämmelse med USA:s regler om blyhalter |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Information | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us product@xdconnects.com |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 12121 |
| Nästa Leverans : 2026-10-20 | 5004 |
Här kan du fråga efter en offert på produkten.
Ange antal och om du vill ha med tryck så ange även hur du vill ha det tryckt.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 35,60 kr
Från 46,80 kr
Från 28,20 kr
Från 33,20 kr
Från 52,00 kr
Från 43,50 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |