Återanvändbara koppar är det miljövänliga alternativet till engångskopparna. 94% av dessa starka muggar är gjorda av sockerrör. Staplingsbara och producerade i Tyskland. De är också helt smak- och luktneutrala. 100% återvinningsbara.
| Antal | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 13,35 | 12,35 | 11,75 | 11,55 | 10,95 | 10,15 | 9,95 |
Vit
I detta väldigt breda sortimentet hittar du bland annat pennor, kassar, sportflaskor, giveaways och mycket mer av hög kvalité.
Våra produkter är noga utvalda och testade av våra produktspecialister. Ett brett urval av trycktekniker är en av våra främsta kvaliteter och vi uppdaterar och utökar hela tiden vår maskinpark.
Vi är för tillfället specialiserade inom inte mindre än 9 olika trycktekniker.
| Material | Bio PE |
| Höjd | 100mm |
| Diameter | 73mm |
| Vikt | 35g |
| Volym | 250cm³ |
| Ursprungsland | Germany |
| Social Compliance | European production |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT98700.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 520mm x 380mm x 380mm |
| Mikrovågssäker | Nej |
| GPSR-Information | on the bottom |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 98700-N0004 | 11787 st |
Här kan du fråga efter en offert på produkten.
Ange antal och om du vill ha med tryck så ange även hur du vill ha det tryckt.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 48,25 kr
Från 27,25 kr
Från 13,15 kr
Från 3,68 kr
Från 18,15 kr
Från 77,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |