Street double old fashioned glas 40cl
Klar
Orrefors är ett småländskt designföretag med formgivning och tillverkning av högkvalitativt bruks- och konstglas. Dom utvecklar, producerar och säljer ett brett bruks- och konstglassortiment för såväl privat som offentligt bruk. Orrefors är Nordens största glasbruksgrupp med en historia som sträcker sig tillbaka till 1742.
| Höjd | 9 cm |
| Längd | 8.7 cm |
| Bredd | 8.7 cm |
| Förpackning | 10.3x9.5x9.5 cm |
| Gross Volym | 93 cl |
| Vikt | 0.5 |
| EAN | 7319675401412 |
| Ursprungsland | Slovenia |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. |
| Nuvarande | 1646 |
Här kan du fråga efter en offert på produkten.
Ange antal och om du vill ha med tryck så ange även hur du vill ha det tryckt.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 454,00 kr
Från 36,30 kr
Från 246,00 kr
Från 96,50 kr
Från 24,10 kr
Från 279,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |