Smutta med stil med vårt set med karaff och dricksglas. Karaffen på 550 ml och glaset på 250 ml definierar elegans. Perfekt att ha bredvid sängen eller på skrivbordet när du arbetar.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 79,50 | 78,50 | 77,00 | 76,00 | 74,50 | 73,50 | 72,50 | 71,00 | 70,50 | 69,00 |
Vit
I detta väldigt breda sortimentet hittar du bland annat pennor, kassar, sportflaskor, giveaways och mycket mer av hög kvalité.
Våra produkter är noga utvalda och testade av våra produktspecialister. Ett brett urval av trycktekniker är en av våra främsta kvaliteter och vi uppdaterar och utökar hela tiden vår maskinpark.
Vi är för tillfället specialiserade inom inte mindre än 9 olika trycktekniker.
| Material | Borosilicate glass |
| Höjd | 176mm |
| Diameter | 74mm |
| Vikt | 200g |
| Volym | 550cm³ |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | Amfori BSCI |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT82835.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 358mm x 271mm x 245mm |
| Mikrovågssäker | Ja |
| Övrig information | Size glass: Ø79x73 mm. Suitable for hot drinks but take care of your hands. |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 82835-N0004 | 2418 st |
Här kan du fråga efter en offert på produkten.
Ange antal och om du vill ha med tryck så ange även hur du vill ha det tryckt.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 33,95 kr
Från 32,75 kr
Från 38,00 kr
Från 92,50 kr
Från 325,00 kr
Från 19,55 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |