Uppladdningsbar Clips lampa för flexibel infästning, med 4 ljuslägen 100%, Eco 50%, Eco 25%, samt röd varningslampa. Batteri på 300mAh litiumjonbatteri ger upp till 8 timmars ljus.
| Antal | 50 | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 139,00 | 116,00 | 105,00 | 98,50 |
C TWO har allt inom elektronik och kännetecknas av sin service, innovation, design och kvalitet.
| Material | ABS |
| Vikt | 28g |
| Storlek | 66x39x23mm |
| Effekt | 300mAh |
| Tryckyta | 10x7mm |
| Tryckmetoder | Screen |
| Förpackning | 50 st |
| Certifikat | Rohs,EMC |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Här kan du fråga efter en offert på produkten.
Ange antal och om du vill ha med tryck så ange även hur du vill ha det tryckt.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 17,95 kr
Från 16,95 kr
Från 10,05 kr
Från 606,00 kr
Från 126,00 kr
Från 61,50 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |