Trådlös laddare och Powerbank med en kapacitet på 6000 mAh i bambu. USB och USB-C uttag. Power bank output DC9V/1.66A (15W). Trådlös output: DC9V/1.66A (5W). Då Bambu är ett naturmaterial kan färgen variera lite.
Trä
Solo midocean är en av Europas ledande grossister av profilprodukter. Med eget tryckeri levererar de snabbt och enkelt färdigmärkta produkter och gör vardagen lite enklare.
| Förpackningsmått | 0.430 x 0.230 x 0.170 M |
| Längd | 14.5 cm |
| Bredd | 7.5 cm |
| Höjd | 1.6 cm |
| Grossvikt | 0.192 kg |
| Nettovikt | 0.189 kg |
| Volym | 0.017 M3 |
| Material | Bambu |
| EAN | 8719941041851 |
| Ursprungsland | CN |
| Ytterkartong (antal) | 40 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande |
Här kan du fråga efter en offert på produkten.
Ange antal och om du vill ha med tryck så ange även hur du vill ha det tryckt.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 19,35 kr
Från 16,95 kr
Från 5,49 kr
Från 45,85 kr
Från 3,82 kr
Från 22,25 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |