Nova-powerbanken med 30 000 mAh och 65 W Powerbank laddar bärbara datorer utan problem. Med den inbyggda USB-C-kabeln är du alltid redo att ladda direkt, även när du är på resande fot eller på en hektisk arbetsplats. LED-displayen i realtid visar exakt hur mycket energi som finns kvar, så du slipper överraskningar. Bekväm och pålitlig för daglig användning.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 776,00 | 763,00 | 751,00 | 738,00 | 726,00 | 715,00 | 704,00 | 693,00 | 683,00 | 672,00 |
Grå
I detta väldigt breda sortimentet hittar du bland annat pennor, kassar, sportflaskor, giveaways och mycket mer av hög kvalité.
Våra produkter är noga utvalda och testade av våra produktspecialister. Ett brett urval av trycktekniker är en av våra främsta kvaliteter och vi uppdaterar och utökar hela tiden vår maskinpark.
Vi är för tillfället specialiserade inom inte mindre än 9 olika trycktekniker.
| Material | ABS, PC |
| Bredd | 72mm |
| Längd | 115mm |
| Höjd | 41mm |
| Vikt | 487g |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | Amfori BSCI |
| Farligt gods | Ja |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 456mm x 251mm x 234mm |
| Effekt | 30000 |
| Laddningstid | 10 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 95520-N0060 | 996 st |
Här kan du fråga efter en offert på produkten.
Ange antal och om du vill ha med tryck så ange även hur du vill ha det tryckt.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 122,00 kr
Från 218,00 kr
Från 226,00 kr
Från 98,00 kr
Från 205,00 kr
Från 307,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |