Philips ultrasnabb 30W PD reseladdare. Med praktisk förvaringspouch. Med 4 kontakter, integrerad USA-kontakt och föränderlig AU, UK och EU-kontakter. Input: 100-240V, 50-60Hz 0.7A Output USB A 5V/2.4A Type-C 5V/3A, 9V/2A, 12V/1.5A. Levereras i Philips giftbox.
1.43 KG
Svart
Produkter kommer och går... Teknologi ändras... Men för Philips handlar det fortfarande om en sak: Skapa meningsfull innovation som förbättrar människors hälsa och välbefinnande.
| Storlek | 10 x 3 x 10 cm |
| Vikt | 133g |
| Tryckyta | 90 x 40 mm |
| Material | ABS |
| Ursprungsland | CHN |
| Product Compliance | Överensstämmelse med direktiv 2014/30/EU om elektromagnetisk kompatibilitet, Överensstämmelse med lågspänningsdirektivet 2014/35/EU, Överensstämmelse med direktiv 2011/65/EC & 2015/863 om begränsning av användningen av vissa farliga ämnen, Överensstämmelse med PAH-halter i REACH och ZEK 01-4-08, Överensstämmelse med direktiv om ftalatinnehåll, Fritt från klorparaffiner med medellång eller kort kolkedja |
| GPSR-Information | https://www.philips.nl/c-w/consumenten-ondersteuning/support-contact-page.html product@xdconnects.com |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 1833 |
Här kan du fråga efter en offert på produkten.
Ange antal och om du vill ha med tryck så ange även hur du vill ha det tryckt.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 148,00 kr
Från 195,00 kr
Från 307,00 kr
Från 1190,00 kr
Från 387,00 kr
Från 2504,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |