Laddningskabel med C till C / Lightning. Sladden är gjord av vävd slitstark textil i läckra färger. 1 meter lång. Laddar din mobil i högsta laddhastighet.Denna kabel kan överföra data.
| Antal | 50 | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 85,00 | 71,00 | 62,00 | 57,00 |
C TWO har allt inom elektronik och kännetecknas av sin service, innovation, design och kvalitet.
| Material | Textil/aluminium |
| Vikt | 30g |
| Storlek | 1000mm |
| Effekt | 20V/3A/60W |
| Tryckyta | 11x5mm |
| Tryckmetoder | Gravyr |
| Förpackning | 50 st |
| Certifikat | CE, Rohs, EMC |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Här kan du fråga efter en offert på produkten.
Ange antal och om du vill ha med tryck så ange även hur du vill ha det tryckt.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 59,50 kr
Från 31,05 kr
Från 18,65 kr
Från 43,00 kr
Från 64,00 kr
Från 46,80 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |