Exklusiv och snygg kabel som ger en exklusiv känsla genom den starka textilen och de robusta kontakterna. Finns i massor med färger och kommer i två olika längder 1 meter eller 2 meter.
Denna kabel kan överföra data.
4in1 Textile Alu cable 2m
| Antal | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 85,00 | 75,50 | 71,00 |
C TWO har allt inom elektronik och kännetecknas av sin service, innovation, design och kvalitet.
| Material | Textil/aluminium |
| Vikt | 50g |
| Storlek | 1000mm |
| Effekt | 20V/3A/60W |
| Tryckyta | 24x10mm/32x7mm |
| Tryckmetoder | Lasergravyr |
| Förpackning | 100 st |
| Certifikat | CE, Rohs, EMC |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Här kan du fråga efter en offert på produkten.
Ange antal och om du vill ha med tryck så ange även hur du vill ha det tryckt.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 59,50 kr
Från 31,05 kr
Från 18,65 kr
Från 43,00 kr
Från 64,00 kr
Från 46,80 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |