Snygg och snabb Magsafe laddare på hela 15W för din bil. Läcker och stilren design. Placera din iPhone 12 eller senare mot laddaren och magneten fäster direkt mot din iPhone. Laddningen kör igång direkt. Utformad för en smart placering av din mobil när du kör. Inga sladdar till mobilen. Bara fäst mobilen och den börjar ladda!
| Antal | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 331,00 | 311,00 | 300,00 |
C TWO har allt inom elektronik och kännetecknas av sin service, innovation, design och kvalitet.
| Material | ABS/Aluminium |
| Vikt | 75g |
| Storlek | 72x57mm |
| Effekt | 15W |
| Tryckyta | 35x35mm |
| Tryckmetoder | Screen |
| Förpackning | 100 st |
| Certifikat | CE, Rohs, EMC |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Här kan du fråga efter en offert på produkten.
Ange antal och om du vill ha med tryck så ange även hur du vill ha det tryckt.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 177,00 kr
Från 122,00 kr
Från 130,00 kr
Från 26,15 kr
Från 122,00 kr
Från 35,40 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |