Set med 2 stycken True Wireless Stereo (TWS) 5.1 öronsnäckor med mikrofon och inbyggt 25 mAh-batteri. Speltid ca 3 timmar. Automatisk parning. Inkluderar en mikro-USB-laddningskabel och en 200 mAh- laddningsstation.
Svart
Solo midocean är en av Europas ledande grossister av profilprodukter. Med eget tryckeri levererar de snabbt och enkelt färdigmärkta produkter och gör vardagen lite enklare.
| Förpackningsmått | 0.330 x 0.190 x 0.300 M |
| Längd | 5.8 cm |
| Bredd | 4 cm |
| Höjd | 3 cm |
| Grossvikt | 0.06 kg |
| Nettovikt | 0.055 kg |
| Volym | 0.019 M3 |
| Material | ABS |
| EAN | 8719941064386 |
| Ursprungsland | CN |
| Ytterkartong (antal) | 100 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 917 |
Här kan du fråga efter en offert på produkten.
Ange antal och om du vill ha med tryck så ange även hur du vill ha det tryckt.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 19,35 kr
Från 5,49 kr
Från 5,49 kr
Från 16,95 kr
Från 5,49 kr
Från 29,40 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |