OUTLET-pris! En vändbar kasse med mönstrad insida. Utsidan är tillverkad i återunnen bomull i kraftig bomullscanvas. Kassen har sido- och bottenbälg samt ficka med pennfack. Handtagen är anpassade så den kan bäras både i handen och över axeln.
Black/white
AD company är ett av Sveriges äldsta profilföretag. Vi sätter stort värde på att skapa trygghet för våra kunder genom socialt ansvarstagande.
Kemikalietester utförs regelbundet. Via externa revisioner och kontinuerliga uppföljningsbesök i våra fabriker säkerställs en hållbar produktion.
Vårt sortiment är noga utvalt och vi har lager, tryckeri- och brodyranläggning under samma tak, så vi kan hålla hög servicenivå och kvalitet.
| Material | 400 grams bomull |
| Vikt | 288 gram |
| Vikt/kolli | 12,5 kg / 40 st |
| Koldioxavtryck | 3,34 kg |
| Ursprungsland | PAK |
| Övrig information | Vid märkning av färre än 50 tillkommer ett underupplagetillägg. |
| Tryckmetoder | Screentryck |
| Tryckplacering | Framsida / Baksida |
| Tryckstorlek | 26 x 19 cm |
| Storlek | 28 x 38 x 14 cm. Handtagslängd 60 cm. |
| Leveranstid | Omärkta produkter 1-2 dagar. Med tryck/brodyr ca: 14 dagar (Undantag finns) |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| 28 x 38 x 14 cm. Handtagslängd 60 cm. | 108 |
Här kan du fråga efter en offert på produkten.
Ange antal och om du vill ha med tryck så ange även hur du vill ha det tryckt.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 72,00 kr
Från 72,00 kr
Från 18,00 kr
Från 14,10 kr
Från 36,10 kr
Från 10,75 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |