Detta kubformade läppbalsam gör dina läppar fuktade och skyddade. Innehåller solskyddsfaktor (SPF15) så att dina läppar alltid skyddas i solen. Mjukar upp dina läppar och återställer fuktbalansen.
| Antal | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 12,15 | 11,75 | 10,95 | 9,55 | 9,35 | 9,15 | 8,96 |
Vit
I detta väldigt breda sortimentet hittar du bland annat pennor, kassar, sportflaskor, giveaways och mycket mer av hög kvalité.
Våra produkter är noga utvalda och testade av våra produktspecialister. Ett brett urval av trycktekniker är en av våra främsta kvaliteter och vi uppdaterar och utökar hela tiden vår maskinpark.
Vi är för tillfället specialiserade inom inte mindre än 9 olika trycktekniker.
| Material | ABS |
| Bredd | 35mm |
| Längd | 35mm |
| Höjd | 35mm |
| Vikt | 20g |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | SMETA |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT90479.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 510mm x 260mm x 345mm |
| GPSR-Information | Bottom |
| Övrig information | Shelf life of at least 6 months. |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 90479-N0001 | 36398 st |
Här kan du fråga efter en offert på produkten.
Ange antal och om du vill ha med tryck så ange även hur du vill ha det tryckt.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 5,49 kr
Från 5,73 kr
Från 12,70 kr
Från 11,95 kr
Från 7,40 kr
Från 11,70 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |