Kyparkorkskruv med teflonbelagd korkskruv med dubbel hävstång, flasköppnare och kniv. Stål.
Matt silver
Solo midocean är en av Europas ledande grossister av profilprodukter. Med eget tryckeri levererar de snabbt och enkelt färdigmärkta produkter och gör vardagen lite enklare.
| Förpackningsmått | 0.340 x 0.280 x 0.240 M |
| Längd | 12 cm |
| Bredd | 1.5 cm |
| Höjd | 1 cm |
| Grossvikt | 0.065 kg |
| Nettovikt | 0.06 kg |
| Volym | 0.023 M3 |
| Material | Rostfritt Stål |
| EAN | 8719941006461 |
| Ursprungsland | CN |
| Innerkartong (antal) | 50 |
| Ytterkartong (antal) | 200 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande |
Här kan du fråga efter en offert på produkten.
Ange antal och om du vill ha med tryck så ange även hur du vill ha det tryckt.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 16,95 kr
Från 19,35 kr
Från 5,49 kr
Från 45,85 kr
Från 22,25 kr
Från 10,75 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |