Oak Harbor, vår hybridväst som erbjuder en perfekt balans mellan värme, stil och funktionalitet. Sidopaneler i stretchigt mjukt polyestertyg med fleeceinsida. Västen är kviltad och vadderad fram- och baktill med Sustans® i återvunnet material från DuPont- Sorona®. Låsbara dragkedjor framtill och i fickor. Bär västen över vår Oakvilletröja eller Traverse Half Zip.
- Padding: Sustans® DuPont Sorona®
- Dragkedjor från YKK®
- Återvunnet certifierat material (Global Recycled Standard)
| Antal | 1 |
|---|---|
| Pris/st | 891,00 |
Silver
| Storlekar | Antal |
|---|---|
| S | |
| M | |
| L | |
| XL | |
| XXL | |
| 3XL | |
| 4XL |
Amerikanskt livsstilsvarumärke med rötterna golfen men som nu lanserar en ny modern casual/business line i premium kvalitéer.
| Modell | Herr |
| Material | Yttertyg 1: 100% återvunnen polyester.Yttertyg 2: 100% återvunnen polyester softshell. Foder: 100% återvunnen polyester |
| Tvättråd | Mild maskintvätt 30 grader, Tvätta separat, Blekning är inte tillåtet, Torktumla ej, Hängtorkas, Stryk ej, Ej kemtvätt |
| Textilvikt | Softshell 280 g/m², Woven 170 g/m² |
| Bruttovikt | 0.352 kg |
| Nettovikt | 0.3168 kg |
| Netto förpackningsvikt | 3.168 kg |
| Bruttovolym | 0.00546 m³ |
| Nettovolym | 0.00491 m³ |
| Förpackningsvolym | 0.0648 m³ |
| Bruttovikt förpackning | 3.52 kg |
| Förpackning | 15 PCS |
| Ursprungsland | CN |
| Förpackning | 1 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo | 98 st |
| Lagersaldo inkommande 20260519 | 100 st |
| Lagersaldo | 148 st |
| Lagersaldo inkommande 20260519 | 300 st |
| Lagersaldo | 280 st |
| Lagersaldo inkommande 20260519 | 400 st |
| Lagersaldo | 276 st |
| Lagersaldo inkommande 20260519 | 150 st |
| Lagersaldo | 279 st |
| Lagersaldo | 103 st |
| Lagersaldo | 78 st |
Här kan du fråga efter en offert på produkten.
Ange antal och om du vill ha med tryck så ange även hur du vill ha det tryckt.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 557,00 kr
Från 676,00 kr
Från 841,00 kr
Från 534,00 kr
Från 991,00 kr
Från 597,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |