En varm och lätt väst med dunliknande vaddering. Tillverkad av 100% återvunnen polyamid. Tre ytterfickor med dragkedjor och två innerfickor. Elastisk kant nedtill och i ärmavslut. Dammodellen har avtagbar huva. Jackan är utrustad med färgade zippuller, hörlurslösning samt dragkedja.
| Antal | 1 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 558,00 | 548,00 | 538,00 |
Mörk marin
| Storlekar | Antal |
|---|---|
| XS | |
| S | |
| M | |
| L | |
| XL | |
| XXL |
Ett brett utbud av profilkläder baserat på Basic, Classic & Premium i såväl t-shirt, piké som college och jackor. Produkterna finns i herr-, dam- och juniorstorlekar och i ett mycket brett färgspektra.
| Modell | Dam |
| Material | Skal: 100% återvunnen polyamid. Vaddering: 100% återvunnen polyester. Foder: 100% återvunnen polyester |
| Tvättråd | Maskintvätt 40 grader, Blekning är inte tillåtet, Torktumla på låg temperatur, Stryk ej, Ej kemtvätt |
| Bruttovikt | 0.335 kg |
| Nettovikt | 0.305 kg |
| Netto förpackningsvikt | 6.1 kg |
| Bruttovolym | 0.004 m³ |
| Nettovolym | 0.0037 m³ |
| Förpackning | 20 PCS |
| Ursprungsland | MM |
| Förpackning | 1 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo | 4 st |
| Lagersaldo inkommande 20260601 | 240 st |
| Lagersaldo | 0 st |
| Lagersaldo inkommande 20260417 | 40 st |
| Lagersaldo | 0 st |
| Lagersaldo inkommande 20260423 | 100 st |
| Lagersaldo | 87 st |
| Lagersaldo inkommande 20260601 | 800 st |
| Lagersaldo | 59 st |
| Lagersaldo inkommande 20260601 | 480 st |
| Lagersaldo | 14 st |
| Lagersaldo inkommande 20260601 | 300 st |
Här kan du fråga efter en offert på produkten.
Ange antal och om du vill ha med tryck så ange även hur du vill ha det tryckt.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 273,00 kr
Från 273,00 kr
Från 58,00 kr
Från 92,00 kr
Från 212,00 kr
Från 68,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |