Vår 3-lagers softshellväst tillverkad i återvunnen polyester. Ton-i-ton omvänd dragkedja mitt fram samt tre utvändiga fickor och två innerfickor. Elastiskt avslut i nederkant samt ärmar. WP 6000 / MVP 1000.
| Antal | 1 | 100 | 300 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 574,00 | 554,00 | 534,00 |
Citron
| Storlekar | Antal |
|---|---|
| XS | |
| S | |
| M | |
| L | |
| XL | |
| XXL | |
| 3XL |
Ett brett utbud av profilkläder baserat på Basic, Classic & Premium i såväl t-shirt, piké som college och jackor. Produkterna finns i herr-, dam- och juniorstorlekar och i ett mycket brett färgspektra.
| Modell | Herr |
| Material | 96% återvunnen polyester och 4% spandex |
| Tvättråd | Maskintvätt 30 grader, Blekning är inte tillåtet, Torktumla ej, Stryk ej, Ej kemtvätt |
| Textilvikt | 280 g/m2 |
| Bruttovikt | 0.4 kg |
| Nettovikt | 0.365 kg |
| Netto förpackningsvikt | 8 kg |
| Bruttovolym | 0.00285 m³ |
| Förpackning | 20 PCS |
| Ursprungsland | MM |
| Förpackning | 1 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. |
| Lagersaldo | 45 st |
| Lagersaldo | 8 st |
| Lagersaldo inkommande 20260623 | 60 st |
| Lagersaldo | 0 st |
| Lagersaldo inkommande 20260623 | 120 st |
| Lagersaldo | 2 st |
| Lagersaldo inkommande 20260623 | 160 st |
| Lagersaldo | 10 st |
| Lagersaldo inkommande 20260623 | 100 st |
| Lagersaldo | 0 st |
| Lagersaldo inkommande 20260623 | 60 st |
| Lagersaldo | 9 st |
| Lagersaldo inkommande 20260623 | 20 st |
Här kan du fråga efter en offert på produkten.
Ange antal och om du vill ha med tryck så ange även hur du vill ha det tryckt.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 273,00 kr
Från 273,00 kr
Från 58,00 kr
Från 92,00 kr
Från 212,00 kr
Från 68,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |