Vår klassiska t-shirt i bästa kvalitet nu i modernare passform. Förkrymt kammad bomull och ringspunnet garn, herr rundstickad och dam har sidosömmar. Dubbelkrage med elastan.
| Antal | 1 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 102,00 | 98,00 | 92,00 |
| Storlekar | Antal |
|---|---|
| XS | |
| S | |
| M | |
| L | |
| XL | |
| XXL | |
| 3XL |
Ett brett utbud av profilkläder baserat på Basic, Classic & Premium i såväl t-shirt, piké som college och jackor. Produkterna finns i herr-, dam- och juniorstorlekar och i ett mycket brett färgspektra.
| Modell | Herr |
| Material | 100% bomull (visibility yellow och visibility orange [11/170] 80% polyester och 20% bomull med sidsöm, ash [92] 99% bomull och 1% viskos, gråmelerad [95] 85% bomull och 15% viskos, blåmelerad och antracitmelerad [565/955] 60% bomull och 40% polyester) |
| Tvättråd | Maskintvätt 60 grader, Torktumla ej, Tål inga vätskor som är starkare än perkloretylen, Blekning är inte tillåtet, Strykning. Högsta tillåtna temperatur 150 grader |
| Textilvikt | 160 g/m2 |
| Bruttovikt | 0.123 kg |
| Nettovikt | 0.1107 kg |
| Netto förpackningsvikt | 11.07 kg |
| Bruttovolym | 0.00054 m³ |
| Nettovolym | 0.0005 m³ |
| Förpackningsvolym | 0.04819 m³ |
| Bruttovikt förpackning | 12.3 kg |
| Förpackning | 50 PCS |
| Ursprungsland | BD |
| Förpackning | 1 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. |
| Lagersaldo | 212 st |
| Lagersaldo | 695 st |
| Lagersaldo inkommande 20260804 | 200 st |
| Lagersaldo | 882 st |
| Lagersaldo inkommande 20260804 | 300 st |
| Lagersaldo | 663 st |
| Lagersaldo inkommande 20260804 | 600 st |
| Lagersaldo | 49 st |
| Lagersaldo inkommande 20260804 | 700 st |
| Lagersaldo | 96 st |
| Lagersaldo inkommande 20260804 | 150 st |
| Lagersaldo | 80 st |
| Lagersaldo inkommande 20260804 | 50 st |
Här kan du fråga efter en offert på produkten.
Ange antal och om du vill ha med tryck så ange även hur du vill ha det tryckt.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 273,00 kr
Från 273,00 kr
Från 58,00 kr
Från 212,00 kr
Från 68,00 kr
Från 84,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |