Vår klassiska t-shirt i bästa kvalitet nu i modernare passform. Förkrymt kammad bomull och ringspunnet garn, herr rundstickad och dam har sidosömmar. Dubbelkrage med elastan.
| Antal | 1 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 102,00 | 98,00 | 92,00 |
Buteljgrön
| Storlekar | Antal |
|---|---|
| XS | |
| S | |
| M | |
| L | |
| XL | |
| XXL | |
| 3XL |
Ett brett utbud av profilkläder baserat på Basic, Classic & Premium i såväl t-shirt, piké som college och jackor. Produkterna finns i herr-, dam- och juniorstorlekar och i ett mycket brett färgspektra.
| Modell | Herr |
| Material | 100% bomull (visibility yellow och visibility orange [11/170] 80% polyester och 20% bomull med sidsöm, ash [92] 99% bomull och 1% viskos, gråmelerad [95] 85% bomull och 15% viskos, blåmelerad och antracitmelerad [565/955] 60% bomull och 40% polyester) |
| Tvättråd | Maskintvätt 60 grader, Torktumla ej, Tål inga vätskor som är starkare än perkloretylen, Blekning är inte tillåtet, Strykning. Högsta tillåtna temperatur 150 grader |
| Textilvikt | 160 g/m2 |
| Bruttovikt | 0.123 kg |
| Nettovikt | 0.1107 kg |
| Netto förpackningsvikt | 11.07 kg |
| Bruttovolym | 0.00054 m³ |
| Nettovolym | 0.0005 m³ |
| Förpackningsvolym | 0.04819 m³ |
| Bruttovikt förpackning | 12.3 kg |
| Förpackning | 50 PCS |
| Ursprungsland | BD |
| Förpackning | 1 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo | 9 st |
| Lagersaldo inkommande 20260818 | 100 st |
| Lagersaldo | 409 st |
| Lagersaldo inkommande 20260623 | 50 st |
| Lagersaldo | 640 st |
| Lagersaldo inkommande 20260623 | 250 st |
| Lagersaldo | 1295 st |
| Lagersaldo inkommande 20260623 | 1500 st |
| Lagersaldo | 279 st |
| Lagersaldo inkommande 20260623 | 950 st |
| Lagersaldo | 1119 st |
| Lagersaldo inkommande 20260623 | 250 st |
| Lagersaldo | 911 st |
| Lagersaldo inkommande 20260818 | 350 st |
Här kan du fråga efter en offert på produkten.
Ange antal och om du vill ha med tryck så ange även hur du vill ha det tryckt.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 273,00 kr
Från 273,00 kr
Från 58,00 kr
Från 212,00 kr
Från 68,00 kr
Från 84,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |