Modert slublinne i 100% ringspunnen bomull i jersey. Tillverkad med sidosömmar och ett dekorativt hål i ryggen. En avtagbar nacketikett för att enkelt kunna addera egen avsändare. Plagget är förkrympt och enzymbehandlat för mjukare känsla.
| Antal | 1 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 119,00 | 112,00 | 106,00 |
Vit
| Storlekar | Antal |
|---|---|
| XS | |
| S | |
| M | |
| L | |
| XL | |
| XXL |
Ett brett utbud av profilkläder baserat på Basic, Classic & Premium i såväl t-shirt, piké som college och jackor. Produkterna finns i herr-, dam- och juniorstorlekar och i ett mycket brett färgspektra.
| Modell | Dam |
| Material | 100% slub bomull |
| Tvättråd | Maskintvätt 40 grader, Blekning är inte tillåtet, Torktumla ej, Strykning. Högsta tillåtna temperatur 200 grader, Ej kemtvätt |
| Textilvikt | 140 g/m2 |
| Bruttovikt | 0.11 kg |
| Nettovikt | 0.1 kg |
| Netto förpackningsvikt | 5 kg |
| Bruttovolym | 0.00027 m³ |
| Nettovolym | 0.00024 m³ |
| Förpackningsvolym | 0.02667 m³ |
| Bruttovikt förpackning | 5.5 kg |
| Förpackning | 50 PCS |
| Ursprungsland | BD |
| Förpackning | 1 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo | 2 st |
| Lagersaldo | 236 st |
| Lagersaldo | 453 st |
| Lagersaldo | 275 st |
| Lagersaldo | 186 st |
| Lagersaldo | 100 st |
Här kan du fråga efter en offert på produkten.
Ange antal och om du vill ha med tryck så ange även hur du vill ha det tryckt.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 273,00 kr
Från 273,00 kr
Från 58,00 kr
Från 92,00 kr
Från 212,00 kr
Från 68,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |