Modern t-shirt i förkrympt single jersey med sidsömmar, dubbelkrage i bomull/elastan samt nackband.
| Antal | 1 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 134,00 | 130,00 | 123,00 |
Svart
| Storlekar | Antal |
|---|---|
| S | |
| M | |
| L | |
| XL | |
| XXL | |
| 3XL | |
| 4XL |
Ett brett utbud av profilkläder baserat på Basic, Classic & Premium i såväl t-shirt, piké som college och jackor. Produkterna finns i herr-, dam- och juniorstorlekar och i ett mycket brett färgspektra.
| Modell | Herr |
| Material | 100% bomull (gråmelerad [95] 85% bomull och 15% viskos) |
| Tvättråd | Maskintvätt 60 grader, Blekning är inte tillåtet, Strykning. Högsta tillåtna temperatur 200 grader, Ej kemtvätt, Torktumla ej |
| Textilvikt | 180 g/m2 |
| Bruttovikt | 0.186 kg |
| Nettovikt | 0.1674 kg |
| Netto förpackningsvikt | 8.37 kg |
| Bruttovolym | 0.00082 m³ |
| Nettovolym | 0.0007 m³ |
| Förpackningsvolym | 0.03693 m³ |
| Bruttovikt förpackning | 9.3 kg |
| Förpackning | 50 PCS |
| Ursprungsland | BD |
| Förpackning | 1 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo | 158 st |
| Lagersaldo inkommande 20260616 | 1250 st |
| Lagersaldo | 471 st |
| Lagersaldo inkommande 20260616 | 1550 st |
| Lagersaldo | 1695 st |
| Lagersaldo inkommande 20260616 | 1450 st |
| Lagersaldo | 1 st |
| Lagersaldo inkommande 20260420 | 700 st |
| Lagersaldo | 341 st |
| Lagersaldo inkommande 20260616 | 2150 st |
| Lagersaldo | 474 st |
| Lagersaldo inkommande 20260616 | 550 st |
| Lagersaldo | 251 st |
| Lagersaldo inkommande 20260616 | 200 st |
Här kan du fråga efter en offert på produkten.
Ange antal och om du vill ha med tryck så ange även hur du vill ha det tryckt.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 273,00 kr
Från 273,00 kr
Från 92,00 kr
Från 58,00 kr
Från 212,00 kr
Från 68,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |