Vår kampanj t-shirt i en något smalare passform. Ribbad kant i halsen med elastan. Herrmodellen är rundstickad och dammodellen har sidsömmar.
| Antal | 1 | 100 | 300 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 71,00 | 70,00 | 68,00 |
Armegrön
| Storlekar | Antal |
|---|---|
| XS | |
| S | |
| M | |
| L | |
| XL | |
| XXL | |
| 3XL | |
| 4XL |
Ett brett utbud av profilkläder baserat på Basic, Classic & Premium i såväl t-shirt, piké som college och jackor. Produkterna finns i herr-, dam- och juniorstorlekar och i ett mycket brett färgspektra.
| Modell | Herr |
| Material | 100% bomull (gråmelerad [95] 85% bomull och 15% viskos, ash [92] 99% bomull och 1% viskos, antracitmelerad [955] 60% bomull och 40% polyester) |
| Tvättråd | Maskintvätt 60 grader, Blekning är inte tillåtet, Strykning. Högsta tillåtna temperatur 150 grader, Tål inga vätskor som är starkare än perkloretylen, Torktumla ej |
| Textilvikt | 145 g/m2 |
| Bruttovikt | 0.118 kg |
| Nettovikt | 0.1062 kg |
| Netto förpackningsvikt | 10.62 kg |
| Bruttovolym | 0.00052 m³ |
| Nettovolym | 0.0005 m³ |
| Förpackningsvolym | 0.04712 m³ |
| Bruttovikt förpackning | 11.8 kg |
| Förpackning | 50 PCS |
| Ursprungsland | BD |
| Förpackning | 1 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo | 509 st |
| Lagersaldo inkommande 20251219 | 10 st |
| Lagersaldo | 1276 st |
| Lagersaldo inkommande 20260818 | 300 st |
| Lagersaldo | 1843 st |
| Lagersaldo inkommande 20260818 | 950 st |
| Lagersaldo | 1095 st |
| Lagersaldo inkommande 20260818 | 1050 st |
| Lagersaldo | 263 st |
| Lagersaldo inkommande 20260818 | 850 st |
| Lagersaldo | 777 st |
| Lagersaldo inkommande 20260818 | 450 st |
| Lagersaldo | 121 st |
| Lagersaldo inkommande 20260818 | 150 st |
| Lagersaldo | 404 st |
| Lagersaldo inkommande 20260818 | 100 st |
Här kan du fråga efter en offert på produkten.
Ange antal och om du vill ha med tryck så ange även hur du vill ha det tryckt.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 273,00 kr
Från 273,00 kr
Från 58,00 kr
Från 92,00 kr
Från 212,00 kr
Från 84,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |