Vår kampanj t-shirt i en något smalare passform. Ribbad kant i halsen med elastan. Herrmodellen är rundstickad och dammodellen har sidsömmar.
| Antal | 1 | 100 | 300 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 71,00 | 70,00 | 68,00 |
Svart
| Storlekar | Antal |
|---|---|
| XS | |
| S | |
| M | |
| L | |
| XL | |
| XXL | |
| 3XL | |
| 4XL |
Ett brett utbud av profilkläder baserat på Basic, Classic & Premium i såväl t-shirt, piké som college och jackor. Produkterna finns i herr-, dam- och juniorstorlekar och i ett mycket brett färgspektra.
| Modell | Herr |
| Material | 100% bomull (gråmelerad [95] 85% bomull och 15% viskos, ash [92] 99% bomull och 1% viskos, antracitmelerad [955] 60% bomull och 40% polyester) |
| Tvättråd | Maskintvätt 60 grader, Blekning är inte tillåtet, Strykning. Högsta tillåtna temperatur 150 grader, Tål inga vätskor som är starkare än perkloretylen, Torktumla ej |
| Textilvikt | 145 g/m2 |
| Bruttovikt | 0.118 kg |
| Nettovikt | 0.1062 kg |
| Netto förpackningsvikt | 10.62 kg |
| Bruttovolym | 0.00052 m³ |
| Nettovolym | 0.0005 m³ |
| Förpackningsvolym | 0.04712 m³ |
| Bruttovikt förpackning | 11.8 kg |
| Förpackning | 50 PCS |
| Ursprungsland | BD |
| Förpackning | 1 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo | 1460 st |
| Lagersaldo inkommande 20260506 | 2100 st |
| Lagersaldo | 8365 st |
| Lagersaldo inkommande 20260410 | 160 st |
| Lagersaldo | 17616 st |
| Lagersaldo inkommande 20260410 | 625 st |
| Lagersaldo | 26205 st |
| Lagersaldo inkommande 20260410 | 180 st |
| Lagersaldo | 20462 st |
| Lagersaldo inkommande 20260410 | 490 st |
| Lagersaldo | 8886 st |
| Lagersaldo inkommande 20260410 | 125 st |
| Lagersaldo | 3443 st |
| Lagersaldo inkommande 20260410 | 115 st |
| Lagersaldo | 1497 st |
| Lagersaldo inkommande 20260410 | 40 st |
Här kan du fråga efter en offert på produkten.
Ange antal och om du vill ha med tryck så ange även hur du vill ha det tryckt.
Vi återkommer med svar så snabbt vi kan.
Från 273,00 kr
Från 273,00 kr
Från 58,00 kr
Från 92,00 kr
Från 212,00 kr
Från 84,00 kr
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |